Biuro Porad Obywatelskich

Informujemy, że zostały przywrócone dyżury w BPO

 Porady udzielane są w BPO zgodnie z harmonogramem, telefonicznie: tel:+48 667 854 944 lub e-mail: e-biuro@bpo-szczecin.pl

Komunikat

corona virus cdc

Szanowni Państwo

W związku z zagrożeniem chorobą zakaźną wywołaną koronawirusem SARS-CoV-2 oraz zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Stowarzyszenie Solidarne Kobiety Zawsze, prowadzące Biuro Porad Obywatelskich, zwraca się z prośbą o zaniechanie osobistego kontaktu z biurem. Możliwy i wskazany jest kontakt telefoniczny z pracownikiem naszego biura pod nr tel. 667 854 944 lub e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia sposobu udzielenia porady z określonej dziedziny. Porady będą udzielane telefonicznie lub w formie elektronicznej na podany przez Państwa adres e-mailowy.

Jednocześnie informujemy, że z uwagi na stan zagrożenia epidemiologicznego odwołane zostały dyżury w naszych punktach, tj. w siedzibie głównej BPO al. Wojska Polskiego 113, w Radzie Osiedla Skolwin ul. Stołczyńska 171, Fundacji Sektor 3 al. Wojska Polskiego 63, Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Chrystusa Dobrego Pasterza pl. Ks. Abpa. Z. Kamińskiego 1 oraz w Zdrojach w Dziennym Domu Pomocy Społecznej i Klubie Turkus ul. Młodzieży Polskiej 28.

O terminie wznowienia działalności punktów poinformujemy w odrębnym komunikacie.

Komunikat Urzędu Miasta Szczecina [pdf]