Biuro Porad Obywatelskich

Informujemy, że zostały przywrócone dyżury w BPO

 Porady udzielane są w BPO zgodnie z harmonogramem, telefonicznie: tel:+48 667 854 944 lub e-mail: e-biuro@bpo-szczecin.pl

Regulamin udzielania porad w okresie epidemii koronawirusa

Regulamin udzielania porad obywatelskich

w Biurze Porad Obywatelskich Stowarzyszenia Solidarne Kobiety Zawsze

przy al. Wojska Polskiego 113

w okresie epidemii koronowirusa

  1. Biuro Porad Obywatelskich czynne jest codziennie w godz. 9:00 - 15:00. Aby umówić się na poradę u doradcy należy skontaktować się pod nr tel. 667 854 944 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Porady prawne będą świadczone zgodnie z dotychczasowym harmonogramem w poniedziałki i wtorki od godziny 9:00 do 12:00 po uprzednim umówieniu się na poradę, zgodnie z punktem 1.
  3. Na porady prosimy przychodzić punktualnie, na wyznaczane godziny; ławki w korytarzu będą niedostępne.
  4. Pomiędzy klientem a pracownikiem BPO będzie zachowana bezpieczna odległość, a po każdej poradzie pomieszczenie będzie wywietrzone i zdezynfekowane.
  5. Wszyscy Klienci, jak i pracownicy Biura zobligowani są do noszenia maseczki.
  6. Pomiędzy poradami zostaje wprowadzona 15 minutowa przerwa.
  7. Osoby przeziębione bądź wspólnie zamieszkujące z osobami na kwarantannie proszone są o kontakt wyłącznie telefoniczny lub e-mali podany w pkt. 1.
  8. Zapisy na porady będą prowadzone wyłącznie w formie telefonicznej, e-mail lub poprzez formularz kontaktowy zawarty na stronie internetowej Stowarzyszenia
    www.bpo-szczecin.pl.