Biuro Porad Obywatelskich

Informujemy, że zostały przywrócone dyżury w BPO

 Porady udzielane są w BPO zgodnie z harmonogramem, telefonicznie: tel:+48 667 854 944 lub e-mail: e-biuro@bpo-szczecin.pl

Komunikat UM BPM-IV.0530.27.2021.SC

miasto szczecin logo

Szczecin, 10.02.2021 r.

BPM-IV.0530.27.2021.SC

Mieszkańcu! Bądź czujny

Zawsze należy upewnić się kto puka do naszych drzwi, poprosić o legitymację, spisać nazwisko, w razie wątpliwości powiadomić policję – ostrożności nigdy za wiele!

W związku z informacją przekazaną przez jedną z mieszkanek Prawobrzeża pracownikom Biura Dialogu Obywatelskiego, która zgłosiła że kilka dni temu została odwiedzona przez osoby podające się za pracowników biura i prowadzące zbiórkę rzeczy, które miały trafić do potrzebujących dzieci, informujemy, że pracownicy Biura nie prowadzą w tej chwili żadnych działań, które wymagałyby osobistych wizyt w domach mieszkańców.

- Z relacji mieszkanki wynika , że osoba, która ją odwiedziła posługiwała się, prawdopodobnie podrobioną, legitymacją i podawała się za pracownika BDO – mówi Joanna Gabinowska, kierownik referatu Biura Dialogu Obywatelskiego. – Z doświadczenia wiemy, że początek roku, czyli czas składania deklaracji podatkowych obfituje w różnego rodzaju akcje. Pragniemy jednak przypomnieć mieszkańcom, że zawsze w takich sytuacjach należy zachować szczególną ostrożność.

Przypominamy.  Wszystkie informacje na temat aktualnych działań Urzędu Miasta znajdują się w oficjalnych serwisach Miasta (www.szczecin.eu, www.wiadomości.szczecin.eu), do dyspozycji mieszkańców jest również infolinia 0-91 424 50 00.

Centrum Informacji Miasta

Urząd Miasta Szczecin